McDonald’s почав відкривати в Україні придорожні ресторани на трасах

21.07.2023
993

Фото: McDonalds

McDonald’s у п'ятницю, 21 липня, вперше відкрив в Україні заміський придорожній ресторан – він розташований біля села Глибочиця у Житомирській області на 127-му кілометрі траси Київ – Чоп. Про це повідомляє ЛІГА.Бізнес з посиланням на пресслужбу компанії.


"Заклади на трасах є частиною стратегії розвитку в Україні", – сказала Юлія Бадрітдінова, генеральна директорка McDonald's в Україні, Чехії та Словаччині.

Новий ресторан McDonald’s знаходиться поруч з автозаправкою WOG і став одним з найбільших в Україні. Його площа – понад 500 кв. м, він має 133 місць для відвідувачів у залі та ще 116 – на терасі.

Біля ресторану виділена територія для паркування великих автобусів, а в залі ресторану є мікрохвильова піч для відвідувачів з немовлятами, щоб вони мали можливість за потреби розігріти дитяче харчування.

Заклад працює з 07:30 до 22:00.

Разом із щойно відкритим закладом в Україні вже працюють понад 90 ресторанів McDonald’s.

  • Після початку повномасштабної війни в Україні закрилися всі ресторани McDonald's. Заклади почали поступово відновлювати роботу тільки в другій половині вересня. Першими запрацювали три ресторани McDonald's на лівому березі Києва, відтоді їхня кількість постійно зростає.
  • До війни у McDonald's було 107 ресторанів в Україні, дев'ять із них постраждали різною мірою.

Читайте новини і аналітику про ритейл та e-commerce в Україні на нашій сторінці в Facebook, на нашому каналі в Telegram, а також підписуйтеся на щотижневу e-mail розсилку.