Новий магазин JYSK відкрився у Київській області

20.07.2023
706

20 липня скандинавська мережа JYSK відкрила новий магазин у ТРЦ «Sofia Mall», Софіївській Борщагівці Бучанського району Київської області, на  пр. Героїв Небесної Сотні, 24/83. 


Новий магазин має площу 1280 кв.м, а також додатковий зовнішній майданчик для виставки садових меблів площею майже 100 кв.м. Як і всі нові магазини JYSK, цей магазин побудований відповідно до сучасної концепції мережі 3.0, із новим освітленням та просторим дизайном, зональним розміщенням товарних категорій для більш комфортних покупок. Новий формат означає ширший вибір для покупців та кращу презентацію товарів, що своєю чергою робить процес покупки більш зручним та комфортним. Окрім того, у магазинах з новою концепцією покращена ергономіка для персоналу – адже це означає більше простору, краща викладка товару тощо. 

«JYSK розширює географію магазинів в Україні. Ми бачимо попит на наші товари як у містах-мільйонниках, так і в містах-супутниках, які пропонують нову якість життя мешканцям міст- агломерацій. Ми раді сприяти позитивним змінам у домівках наших покупців і ставати в пригоді в зручний час і зручному місці», - коментує Country director JYSK в Україні Євген Іваниця. 

До цього з початку 2023 року мережа JYSK відкрила три нових магазини та оновила роботу двох чинних магазинів. До кінця літа очікується відкриття ще двох нових магазинів – у м. Кам’янське Дніпровській області та у Дрогобичі у Львівській області, а також реорганізація одного з київських магазинів у новий формат. Наразі мережа налічує 88 магазинів. В компанії зазначають, що ця цифра має збільшитися до 100 вже у 2024 році. 

JYSK – це міжнародна мережа магазинів зі скандинавським корінням, яка робить облаштування простору у будь-якому домі та саді простим та захоплючим. 

У понад 3200 звичайних та онлайн-магазинах у 48 країнах JYSK завжди забезпечить покупців чудовими пропозиціями та відмінним сервісом, знайшовши особливий підхід до кожного.

Засновник Ларс Ларсен відкрив свій перший магазин у Данії у 1979 році. Нині в JYSK працює понад 30 000 людей.

JYSK - частина сімейної Lars Larsen Group. Виторг JYSK у 2021/22 фінансовому році становив 4,4 мільярда данських крон (4,87 млрд євро).

Сьогодні в Україні працює 88 магазинів JYSK та інтернет-магазин jysk.ua. JYSK в Україні нараховує штат понад 800 співробітників. 

За інформацією прес-служби JYSK

 

Читайте новини і аналітику про ритейл та e-commerce в Україні на нашій сторінці в Facebook, на нашому каналі в Telegram, а також підписуйтеся на щотижневу e-mail розсилку.