"Нова пошта" запускає послугу отримання грошей за товар авансом

25.01.2022
1484

Фото: "Нова пошта"

 

Фінтех-компанія "НоваПей", що входить до групи "Нова пошта", запустила послугу "Факторинг післяплати", що дозволяє авансом отримувати гроші за товар. Клієнти зможуть отримувати додаткові оборотні кошти, прискорити свої бізнес-процеси та збільшити обсяги реалізації, повідомили у пресслужбі компанії. 


 

 

 

Зазвичай продавець отримує кошти за товар, відправлений поштою, лише через 48-72 години (2-3 дні) після замовлення. Час втрачається на відправлення, отримання посилки та банківські зарахування. З послугою "Факторинг післяплати" гроші надійдуть одразу після відправлення поштою та без необхідності застави, повідомляють у компанії. 

Як працює факторинг післяплати

1. Двічі на день "НоваПей" виплачує аванс за посилки, які напередодні були відправлені "Новою поштою" з післяплатою.

2. Продавець отримуєте інформацію, коли одержувач забирає посилку або відмовляється від неї.

3. За підсумками місяця формується реєстр скасованих відправлень та підраховується комісія за послугу факторингу.

4. Можна перерахувати "НоваПей" зайві авансові кошти за скасовані та повернуті відправлення до 10 числа наступного місяця.

Щоб активувати нову послугу, потрібно мати з "НоваПей" договір на переказ коштів та угоду на факторинг післяплати. Її вартість — 0,2% від суми авансу. «Наприклад, ви відправили післяплатою товар, який коштує 1000 грн. Щоб отримати гроші авансом, ви сплатите 0,2% від суми за факторинг, але не менше 10 грн, та 2% за переказ коштів. Тобто 22 гривні», — навели приклад у пресслужбі. 

Хто зможе скористатись новою послугою

Компанії, які співпрацюють з "НоваПей" за договором на переказ коштів та регулярно надсилають товари "Новою поштою".

Також потрібно мати низький відсоток повернень та гарну історію співпраці.

Читайте новини і аналітику про ритейл та e-commerce в Україні на нашій сторінці в Facebook, на нашому каналі в Telegram, а також підписуйтеся на щотижневу e-mail розсилку.