“Епіцентр” взяв кредит у $120 млн на розвиток аграрного напрямку

18.01.2022
489

Фото: rau.ua

Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) виділить групі компаній “Епіцентр К” кредит у розмірі $120 млн для розвитку сільськогосподарської інфраструктури в Україні. Про це повідомляє Delo.ua з посиланням на пресслужбу ритейлера.


Повідомляється, що відповідна кредитна угода, терміном на 9 років, була підписана 22 грудня 2021 року. Кредитні кошти у розмірі $120 млн будуть спрямовані на будівництво елеваторних комплексів для зберігання зернових та олійних культур, а також на розвиток допоміжної інфраструктури. 

За словами пресслужби, це дасть змогу групі компаній “Епіцентр К” запровадити сучасні технології та процеси управління, спрямовані на розширення своєї діяльності в агробізнесі. 

  • Аграрні активи ГК "Епіцентр К" об'єднані під брендом "Епіцентр Агро". Обробляє 167 000 га землі у шести областях України, входить до семи найбільших латифундистів України за площею земельного банку та п’яти найбільших приватних операторів на вітчизняному ринку лінійних елеваторів.

  • Загальна сума інвестицій "Епіцентр К" у розвиток аграрного напряму протягом 2016-2021 років перевищила 10 млрд грн.

 

Читайте новини і аналітику про ритейл та e-commerce в Україні на нашій сторінці в Facebook, на нашому каналі в Telegram, а також підписуйтеся на щотижневу e-mail розсилку.