Новий, двоповерховий та безбар’єрний Фокстрот відкрито у Новомосковську

22.08.2023
7904

120-ий магазин всеукраїнського ритейлера спроектований за нормами інклюзивності та сталого розвитку


19 серпня 2023 року Фокстрот відкрив новий, двоповерховий магазин у самому центрі Новомосковська за адресою: вул. Гетьманська, 40А. Загальна площа становить понад 1000 кв.м, із яких торгова - 855 кв.м. При проектуванні магазину, аби усі відвідувачі мали однаково швидкий та безбар’єрний доступ до всього асортименту техніки, було враховано потреби осіб з обмеженими можливостями, тому за необхідності клієнти можуть скористатися ліфтом або ескалатором.

У магазині представлено 24 бренд-зони відомих компаній, включаючи популярну продукцію Apple та телевізори Samsung, LG та багато іншого. Товарна матриця магазину включає розширений асортимент телевізорів великих діагоналей, преміум моделей смартфонів, великий вибір пральних машин, холодильників, вбудованої техніки, пилососів, кавових та кухонних машин, грилів. Значно збільшилась кількість техніки для краси та здоров'я, а також посуду.

“Відкриття 120-го магазину Фокстрот – це особливий момент для нашої команди. Цей крок є свідченням нашої невпинної віри в силу технологій та бажання зробити їх доступними для кожного. Ми залучили свою технічну експертизу до технологічного росту наших покупців та покращення повсякденного життя. Цей магазин не просто торгова точка - це спільні досягнення усієї нашої команди, яке відображає впевненість у  майбутньому споживачів техніки, української економіки та незалежності нашої країни”, - зазначив Олексій Зозуля, СЕО Фокстрот.

Станом на сьогодні в мережі Фокстрот працює 120 магазинів, з них 3 – як точка видачі онлайн-замовлень. Цього ж місяця, відбулося відкриття нового магазину у м. Покровськ, який виріс із точки видачі інтернет-замовлень. 

Проєкт «Безбар’єрний Фокстрот» реалізується з метою зміцнення принципів безбар’єрності як частини бізнес-процесів компанії та на підтримку ініціативи першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів». 

Читайте новини і аналітику про ритейл та e-commerce в Україні на нашій сторінці в Facebook, на нашому каналі в Telegram, а також підписуйтеся на щотижневу e-mail розсилку.