Сьомий міжнародний торговий форум. Рітейл-центр

07.12.2017
481

Проект «АПК-Інформ: овочі та фрукти» розпочинає реєстрацію учасників сьомого міжнародного торгового форуму. В рамках форуму в одному місці та в один день ви зможете провести зустрічі та переговори з представниками усіх ключових роздрібних мереж і гуртових компаній.
Протягом шести років торгового форуму в ньому взяли участь понад 30 мереж і гуртових компаній з України, Молдови, Білорусі, Польщі та Росії, було проведено близько 1500 прямих переговорів з постачальниками плодоовочевої продукції з 30 країн світу, переважно з України.
Сьомий міжнародний торговий форум відбудеться у рамках чотирнадцятої міжнародної конференції «Овочі та фрукти України-2017. Об’єднання заради успіху». Ця найбільша подія плодоовочевої галузі Східної Європи вже 14 років поспіль збирає ключових учасників фруктово-овочевого бізнесу з країн СНД, Європи та інших частин світу. Проведення торгового форуму в рамках конференції дозволяє учасникам подій не тільки провести прямі переговори з потенційними клієнтами, а й отримати унікальну аналітичну інформацію щодо плодоовочевих ринків Східної Європи. Більш того, конференція відбудеться в рамках єдиної в Україні професійної плодоовочевої виставки Fresh Business Expo 2017, на якій буде представлено понад 80 компаній як виробників, так і постачальників МТР для плодоовочевого сектору.

Подібний торговий форум в Україні є унікальним, не має аналогів і з року в рік отримує позитивні відгуки як від імпортерів-експортерів та мереж супермаркетів, так і від постачальників продукції з різних країн світу.

Вартість участі у торговому форумі (виробники та постачальники свіжих овочів і фруктів):
для учасників конференції 5-6 грудня – до реєстраційного внеску за конференцію додатково 2900 грн. з компанії (не більше двох делегатів на форумі);
для учасників тільки торгового форуму 7 грудня – 6500 грн. з компанії (не більше двох делегатів на форумі).

Оплата реєстраційного внеску за торговий форум 7 грудня включає наступні опції:
участь компанії в роботі торгового форуму 7 грудня (не більше двох делегатів);
як мінімум 10 зустрічей з представниками рітейлу та гуртової торгівлі згідно з попередньо узгодженим графіком;
пакет інформаційних матеріалів конференції;
презентації спікерів конференції в електронному вигляді (мовою оригіналу) через 5-7 днів після завершення події;
розміщення інформації щодо компанії-учасника у фінальному файлі з контактами;
отримання контактних даних компаній-учасників конференції та торгового форуму в електронному вигляді через 5-7 днів після завершення події;
кава-пролонж 7 грудня;
для виробників – можливість демонстрації зразків своєї продукції в рамках триденної експозиції в залі конференції та торгового форуму.

З питань участі у торговому форумі й запису на зустрічі, будь ласка, звертайтесь до керівника торгового форуму:
+380 67 2661573 (Тетяна Смірнова)
т/ф: +380 562 320795 (дод. 342);
fruit.news@fruit-inform.com