Програма EXPORT REVOLUTION. Ukraine від Офісу з просування експорту

07.11.2017
551

В Україні стартує навчальна програма EXPORT REVOLUTION. Ukraine від Офісу з просування експорту

Офіс з просування експорту запускає дворічну навчальну програму для експортерів EXPORT REVOLUTION. Ukraine. Програма розроблена Інститутом маркетингу Естонії за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України,  спеціально для українських експортерів. Навчальна програма поєднує онлайн-вебінари, а також групові онлайн та офлайн тренінги з розглядом конкретних кейсів компаній-учасниць, та завершиться навчальною подорожжю до Естонії*.

Програма розділена на 2 рівні:

1) Базовий - для експортерів-початківців, що не мають досвіду в експорті та лише планують експортувати (онлан-вебінари)
2) Просунутий – для компаній, які вже експортують та бажають покращити свої експортні результати, або ж знаходяться на етапі експортної готовності (відеомодулі з домашніми завданнями та практичними онлайн та офлайн зустрічами, з розбором кейсів та домашніх завдань учасників, а також заключна поїздка до Естонії .

За 2 роки, на які розрахована програма, понад 1200 українських компаній зможуть покращити свої експортні знання та показники, з них:
- 1000 компаній-початківців зможуть отримати базові практичні навички з експорту;
- 200 компаній, що потенційно готові до експорту або ж роблять перші кроки в експорті чи лише планують експортувати отримають унікальну можливість покращити експортні показники чи розпочати експорт на нові ринки.

Умови участі:
Прийом заявок на участь на обидва рівні програми (базовий та просунутий ) розпочнеться на сайті Офісу з просування експорту з 7 листопада 2017 року та триватиме:
- до 14 листопада для початкового рівня (можуть подаватись всі зацікавлені у експорті компанії);
- до 17 листопада для просунутого рівня (зможуть подаватись компанії, котрі пройдуть тест на готовність до експорту та наберуть відповідну кількість балів).

Відбір компаній для участі, а також реалізацію навчальної програми буде здійснено Інститутом маркетингу Естонії.

Навчання триватиме з листопада по травень 2018.
З програмою занять та кураторами програми можна ознайомитись за посиланням https://www.exportrevolution.org.ua


Презентація керівника програми пані Ану-Малл Наарттс, що була показана під час анонсу програми: https://issuu.com/epoukr/docs/export_revolution_ukraine_launch

Мова заходу, програма, комунікація, а також всі матеріали – англійською, отже рекомендуємо залучати представників компаній, які володіють англійською мовою на рівні не нижче середнього.

Виникли запитання або ж потрібна допомога? Зв’яжіться з нами: education@epo.org.ua, +380 67 828 20 34

* Участь у навчальному турі до Естонії у травні 2018 року передбачає самостійне покриття учасниками витрат на транспорт та проживання.

ДОВІДКОВО:

ОФІС З ПРОСУВАННЯ ЕКСПОРТУ (EPO) – консультативно-дорадчий орган при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України, який було створено як “єдине вікно” допомоги українським експортерам у виході на нові ринки.