Международная конференция инноваций для юридического бизнеса LEGAL TECH KYIV

25.05.2016
541

25 травня 2016 року в Києві пройде Міжнародна конференція інновацій для юридичного бізнесу LEGAL TECH KYIV 2016, під час якої будуть розібрані основні тенденції, глобальні тренди і перспективи юридичної професії.

Конференція проходитиме за участі авторитетних менторів в сфері юридичного бізнесу і індустрії інновацій, а також розробників рішень для юридичних компаній. Будемо говорити про досвід і результати використання інноваційних технологій в бізнес-проектах провідних юридичних компаній України, обговорювати тенденції і перспективи інструментарію як фактору розвитку бізнес-діяльності.

Учасники конференції матимуть можливість поспілкуватися з вітчизняними "першопрохідцями" в використанні hi-tech інструментів в сфері юридичного бізнесу, а також зможуть поділитися своїми і проаналізувати інші успішні кейси використання IT-інновацій в своїй практиці.

До участі запрошуються:

- Власники юридичного бізнесу;
- Керівники юридичних департаментів;
- Фахівці з юридичного маркетингу,
- Активні користувачі інструментарію IТ-технологій в бізнес-діяльності;
- Ментори і інвестори;
- Розробники рішень для юридичних компаній і департаментів.

Майбутнє вже поруч...  Закони та інше регулювання будуть описані за допомогою програмного коду. Трактувати норми будуть виключно програми, які будуть видавати кінцевому користувачеві результат у вигляді звичного тексту або готового рішення.

Функція юристів по розплутуванню погано написаних правил втратить актуальність.

Більшість порушень законодавства, договорів, внутрішньокорпоративних та інших норм стануть технічно неможливими: несприятливі дії будуть автоматично блокуватися, завдяки технологіям.

У зв'язку з домінуючим впливом технологій і масштабними потоками інформації з'являться професії на стику IT і права. Стануть звичними фахівці, що відповідають за архітектуру юридичних рішень і за технічне втілення, інженери юридичних знань, фахівці з юридичних даними, із застосування штучного інтелекту в праві та ін.

З великою автоматизацією правовідносин почне змінюватися судова професія: зменшиться кількість рутинних спорів (які все більше будуть вирішуватися автоматично) і задіяних в них юристів, з'являться судові експерти по машинозчитуваним документам та іншим технологічним аспектам. Зменшиться потреба в нотаріусах та юристах, які працюють з типовими питаннями...

Місце проведення: м. Київ, вул. Смоленська, 31-33, Бізнес-центр «Інком».

Офіційний сайт реєстрації: http://www.legaltech.in.ua/

Для учасників з інших міст України, країн СНД і Західної Європи передбачена пряма онлайн-трансляція.